Hakkımızda

Mekanik tesisat proje tasarımı ve mühendislik hesaplarında uzman olan Newness Enginnering kadrosundaki deneyimli çalışanları ile ürettiği projelerde hız, kesin güvenilirlik ve son teknolojiyi barındıran bir mühendislik şirketidir.

Kurulduğu günden itibaren Mekanik Taaddüt sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, ihtiyaçları ve çözüm yollarını araştırarak, %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Firmamızın ana faaliyet konuları arasında Mekanik Tesisat, Isıtma-Klima-Soğutma-Yangın-Doğalgaz-Havalandırma-Altyapı tesisatları proje tasarımı, ilgili mühendislik çalışmaları ve taahhüt hizmetleri yer almaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz konularda bugüne kadar yaptığımız çalışmaları ve çalışma ortaklığı kurduğumuz bazı firmaları referans listemizde bulabilirsiniz.

Firmamız siz müşterilerimiz için her zaman en uygun çözümleri üretmektedir. Bilgi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştiren eğitimli ve çalışkan kadrosu ile hizmetlerimizi tüm yurt çapında devam ettirmekteyiz. Newness Engineering çalışma ortaklığı kurduğu tüm firmaların desteğini arkasına alarak, kalite programından ödün vermeden, günümüzde olduğu gibi gelecekte de yatırımlarınızda sizin en önemli ve güvenilir çalışma ortağınız olacaktır.

Hizmet Yerlerimiz;

İstanbul Arnavutköy, Hadımköy, Deliklikaya, Göktürk, Kemerburgaz, Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Bakırköy, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Sultangazi, Fatih, Beyoğlu, Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu

Vermiş Olduğumuz Hizmet Alanları;

Konutlar Projeleri
Otel Projeleri
Hastahane Projeleri
Okul Projeleri
Fabrika Projeleri
Alt Yapı Projeleri
Müstakil Projeler