Mekanik Tesisat İstanbul

Mekanik Tesisat İstanbul olarak yaptığımız işe son derece önem vermekteyiz. Mekanik tesisat üzerinde yetiştirilmiş olan mühendislerimiz sizlerin her sorusuna en iyi şekilde cevap verecek ve sizlere yardımcı olacaklardır. Eğer ki iyi bir mekanik tesisat firması arıyor iseniz şuanda doğru adrestesiniz demektir. Mekanik tesisat konusunda sizlere bazı önerilerde bulunmamızda fayda var.

İnşaat projelerin yönetiminde en önem gerektiren iş kırılım yapıları mekanik tesisat üzerinden gelmektedir. mekanik tesisatlardan gelmektedir. Bununla birlikte  mekanik tesisat bileşenlerinin iş akışları elektrik, peyzaj, mimari, vb. uygulamalar ile kesinlikle uyum gösterme zorunluluğu vardır. Mekanik Tesisat İstanbul projelerinin yönetiminin amacı proje yönetim tekniği kullanılarak alınmış olan projeyi tayin edilen zaman içerisinde, ihtiyaç görülen bütçe ile,  belirlenmiş ve görevi üstlenecek olan personeller belirlenmiş ve bütün kaynakları en güzel şekilde kullanalarak tamamlamaktır. Bu nedenle, kapsam yönetimi, zamanı planlama  ve iyi bir kontrol, maliyet hesabı, kalite yönetimi, elde bulunan kaynak yönetimi, iletişim yönetimi, oluşabilecek  risk yönetimi, tedarik yönetimi, entegrasyon yönetimi vs bunun gibi bir çok durum  profesyonel bir şekilde organize edilerek yönetilmesi gerekir. Aksi halde ufacık gözden kaçan bir hatanın bile sonuçlarının büyük olması kaçınılmaz bir durumdur.

Mekanik tesisat projeleride kalite yönetimi, kapsam, zaman ve maliyet üçlüsü ile her zaman aynı değerde tutulmalı ve bu 3 kısmı saran bir çemberin olduğu göz önüne alınması gerekir. Mekanik Projenin kalite yönetimi, projenin istenilen   ihtiyaçları  sorunsuz bir şekilde karşılayabilmesi için yürütülen faaliyetler bütünüdür. Mekanik Proje kalite yönetimi üç ana süreçten geçmektedir . Ve tüm bu sürecin en iyi şekilde gözetlenmesi gerekir.  Mekanik Tesisat İstanbul almış olduğu tüm mekanik işleri tüm işlem sürecini takip ederek müşterilirini bildirmektedir. Sizler projeyi teslim edin gerisini biz düşünelim ve isteklerinizi sorunsuz bir şekilde yapalım. Kadromuzda sahip olduğumuz mühendislerimiz yalnızca bu iş üzerinde eğitilmiş ve çalışmışlardır. Sizlerden gelebilecek herhangi bir soruyu anında cevap verecek ve aklınızda mekanik tesisat ile ilgili bulunan tüm sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

  • İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA
  • PAZARTESİ – CUMARTESİ: 09:00-18:00
  • +90 553 109 69 68
  • info@mekanikistanbul.com
Copyright © 2019