Gebze Havalandırma Tesisatı

Gebze Havalandırma Tesisatı  Havalandırma kanallarını dizayn edebilme ve fan seçimi temel alınacak halde basınç değerlerinde oluşacak kaybı ve debi   değerlerini hesaplayabilmektir.

Havalandırma Tesisatı KANALLARININ TASARIMI
Standart Kanallar ve Elemanları Yuvarlak kanal sistemlerinin elemanları standartlaştırılmıştır. Bu şekilde olması kolay bir şekilde standart hızlı bir üretim yapmak aynı zamanda yapılan üretimi depolamak ve çok az bir vakit içerisinde havalandırma tesisatı talep eden müşteriye ürününü sıkıntısız bir şekilde teslim edilmesi elbetteki mümkün olacak hale gelmiştir.  Lakin bu sisteme karşılık olarak dikdörtgen kesitli kanallar ve bunda bulunan  bağlantı ayarları için kesinlikle bu şekilde bir standart ölçü söz konusu bile olamaz.  Genel olarak Dikdörtgen kesitli kanallar Gebze Havalandırma Tesisatı  müşterinin istemiş olduğu boyutlarda ve şekillerde genel olarak şantiye alanında üretilemektedir. İdeal bir havalandırma tesisatı,

1. İhtiyaç görülen alana en iyi şekilde yeterli havanın taşınılmas
2. İlk havalandırma sistemi  ve işletme masrafları uygun  olmalı ,
3. Fazla ses çıkartıp gürültü ve sarsma kesinlikle meydana gelmemelidir.

Havalandırma Tesisatlarında  Dış Hava Miktarı Ölçümü
Sadece havalandırma bulunan alanlar da havanın tümü dışarı alandan alınmakta ve hava üzerinde kesinlikle herhangi bir termodinamik işlem olmadan mahale verilmektedir. Dışarıda ki alandan temiz hava mahale gelirken, mahalde bulunan eski ve kirlenmiş hava aynı zamanda dışarı aktarılmaktadır. Bu sistem genel olarak, havalandırma tesisatında bulunan hava fanları etkisi ile cebri olarak yapılmış olduklarından dolayı fanın gerekli olan gücünün tayin edilmeside mahal hava debinin biliniyor olması gerekir.

Gebze Havalandırma Tesisatı kurulmuş olduğu zamandan bu vakite kadar müşterilerine en iyi hizmeti kesintisiz olarak sunmaktadır. Müşterilerimizin  ihtiyacı olan havalandırma sistemini uzman ekibi ile belirleyip buna göre çizimi yapılmaktadır. Bu alanda özenle yetiştirmiş olduğumuz uzman ekibimiz sizlere her konu hakkında detaylı bilgi vererek aklınızda ki tüm soruları gidermektedir. Eğer sizler de bu alanda dürüst güvenilir ve işini iyi yapan uzman bir ekip arıyor iseniz sizlere bir telefon kadar uzaklıkta bulunmaktayız.

Hakkımızda daha fazla Detaylı bilgi almak  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

  • İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA
  • PAZARTESİ – CUMARTESİ: 09:00-18:00
  • +90 553 109 69 68
  • info@mekanikistanbul.com
Copyright © 2019